Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Wakacyjny Dzień Ślimaka

28 czerwca, 2021

Wakacyjny dzień ślimaka przeszedł do historii.. Dzieci uczestniczyły w biegu ślimaka, który odbywał się w  w różnych kategoriach. Wszyscy uczestnicy zostali  nagrodzeni medalami, a najlepsi stanęli na podium i dumnie prezentowali swoje puchary. Po ciężkich biegach wszyscy pobiegli jeszcze raz, tylko w tempie slow, czyli jak prawdziwe ślimaki. Dzięki OSP Wołczyn wszyscy mogli schłodzic się w "delikatnej mgiełce "wody co przynosiło prawdziwą ulgę.

Dzięki pracownikom Wołczyńskiego Ośrodka Kultury najmłodsi otrzymali  watę cukrową, popcorn i zakręcone baloniki. Podczas Imprezy odbyła  się również loteria, sprzedaż ciast i festiwal kolorów. 
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).