Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Udzielanie nieodpłatnych porad prawnych tylko na odległość

07 stycznia, 2021

W związku z ograniczeniami wynikającymi z zagrożenia koronawirusem, bezpośrednie udzielanie nieodpłatnych porad prawnych oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego jest nadal zawieszone do odwołania. Od dnia 1 stycznia 2021 roku ze względów bezpieczeństwa, porady udzielane będą w dalszym ciągu za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość oraz poza lokalami punktów NPP i NPO.

 

Mając na względzie powyższe osoba potrzebująca pomocy prawnej przed udzieleniem porady musi zarejestrować się na poradę w jeden z trzech podanych niżej sposobów:

dokonać elektronicznej rejestracji wizyty pod adresem: https://np.ms.gov.pl/opolskie/kluczborski,

przesłać mailowo na adres: npp@powiatkluczborski.pl wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość. Wniosek należy wydrukować, podpisać własnoręcznie i przesłać skan lub zdjęcie na podany wyżej adres mailowy
wniosek do pobrania

dokonać telefonicznej rejestracji wizyty pod nr tel.: 663-112-118 (poniedziałek, środa, piątek - godz. 9.00-13.00).

1

2
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).