Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Trwa rekrutacja do naszego Programu Stypendialnego Horyzonty!

09 marca, 2023
Trwa rekrutacja do naszego Programu Stypendialnego Horyzonty!
Uczniowie i uczennice z małych miejscowości, którzy kończą szkołę podstawową i chcą rozpocząć naukę w najlepszych liceach i technikach w dużych miastach zapraszamy do zgłaszania się do Stypendium Horyzonty.
Uczniów z naszego województwa szczególnie zapraszamy do Wrocławia – do VIII Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 10. W ramach stypendium uczniowie przez otrzymują wsparcie finansowe przez całą szkołę średnią w postaci:
• finansowania opłat za bursę, wyżywienie, komunikację miejską w mieście nauki
• wspólnych wyjazdów na wakacje i ferie
• dodatkowych kursów językowych
• indywidualnego wsparcia w rozwijaniu pasji, wiary we własne możliwości i w wyborze dalszej drogi
Ponadto w każdym mieście mamy swojego koordynatora regionalnego, który organizuje cykliczne wyjścia scalające społeczność stypendialną i dające możliwość poznania miasta, a także utrzymuje indywidualny kontakt ze stypendystami i wspiera ich na każdym etapie … to wszystko zapewnia program Fundacji EFC i Fundacji Rodziny Staraków. Zgłaszać można się do 31.03, a więcej dowiecie się tutaj: www.efc.edu.pl/programy/horyzonty
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Grafika stypendium Horyzonty 1
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).