Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Tablety dla Przedszkola w Wołczynie

01 stycznia, 2021

Dziś w Publicznym Przedszkolu w Wołczynie Burmistrz Wołczyna pan Jan Leszek Wiącek z Wiceburmistrzem panem Bogusławem Adaszyńskim oraz Naczelnikiem Wydziału Edukacji panem Marcinem Kaczmarczykiem przekazali 13 tabletów dla nauczycieli w ramach zadania pn. „Budowa infrastruktury informatycznej do wdrożenia elektronicznego systemu obsługi przedszkola”.

Wcześniej w ramach tego zadania wykonano w obu budynkach przedszkola bezprzewodową sieć wifi. System ma zadanie ułatwić kontakt rodziców z placówką, zachęcamy do zapoznania się z szczegółowym opisem, który zamieszczony jest poniżej.
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).