Poniedziałek, 5 czerwca 2023r. | Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii
Pokaż menu

Remont infrastruktury stadionu w zakresie widowni w miejscowości Wołczyn – I etap.

28 marca, 2023
Urząd Miejski w Wołczynie / Google Maps Urząd Miejski w Wołczynie / Google Maps
Kolejna inwestycja przed nami 
22 marca 2023r. Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek podpisał umowę z P. H. U. "CHECK-POINT" Ginter Blys z Chocianowic na Remont infrastruktury stadionu w zakresie widowni w miejscowości Wołczyn - I etap.

 

Zakres zadania obejmuje m. in. rozbiórkę istniejących siedzisk i skarpy, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, montaż siedzisk sportowych, budowę ogrodzenia panelowego, rekultywację terenu z sianiem trawy.
Zadanie realizowane w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju wdrażanej przez Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy" z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - poddziałanie 19.2 z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej.
{gallery}2023/stadion[/gallery}Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).