Poniedziałek, 20 września 2021r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

O!polskie na Żywo

14 lipca, 2021

W ostatnią sobote w programie #opolskienażywo #tvp3opole . Została przybliżona historia wsi Rożnowa, a ta jest niezwykle ciekawa.

W programie pojawili się arboryści z Wołczyna, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wspinania na naprawdę wysokie drzewa, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Różowianki” i twórczyni produktów lokalnych Barbara Morawiec, które zapewniły przepyszną ucztę – również z wykorzystaniem róż. Był również kowal, garncarz, stolarz, a nawet można było wydoić sztuczną krowę. Małgorzata Bartusiak opowiedziała o dawaniu meblom drugiego życia, a Adam Lech opowiedział o swojej rozćwierkanej hodowli kanarków. Nie zabrakło akcentów artystycznych, bowiem zaprezentowały się mażoretki „Aurora”, a program zwieńczył występ Justyny Garbowskiej.
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).