Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

III Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej

22 maja, 2024
III Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej pod patronatem Burmistrza Wołczyna zakończony 
Mnóstwo emocji, wzruszeń a przede wszystkim wspaniałych występów za nami...
Każdy z uczestników już jest zwycięzcą tak w swoim przywitaniu podkreśliła dyrektor Publicznego Przedszkola w Wołczynie Pani Barbara Błaszczykiewicz.
Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek, który z miłości do muzyki postanowił zaśpiewać dla publiczności, aby wpisać się z dzisiejszą uroczystość z jeszcze większą ilością serca...
Wśród zaproszonych gości mieliśmy przyjemność gościć także Wicestarostę Kluczborskiego Krzysztofa Tokarskiego, Wiceburmistrza Wołczyna Bogusława Adaszyńskiego, Dyrektor WOK Panią Agnieszkę Znamirowską, brata Artura, Pana Krzysztofa Staszewskiego Prezesa ZNP w Wołczynie, lokalnych sponsorów, nauczycieli i opiekunów dzieci.
Jury w składzie Katarzyna Nalewajka, Maria Tymczyszyn, Grzegorz Stempin, Mariusz Buczek nie miało łatwego zadania...
Wszystkie młode talenty doskonale przygotowane do swoich występów.
Dziękujemy całej załodze Publicznego Przedszkola w Wołczynie za wspaniałą organizację i zaangażowanie.
Do zobaczenia za rok!Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).