Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Harcówka w Wołczynie

30 października, 2020
Urząd Miejski w Wołczynie / Google Maps Urząd Miejski w Wołczynie / Google Maps

Wołczyńskie Stowarzyszenie Zarzewie wraz z Prezesem Panem Mirosławem Burzyńskim oraz Justyną Gatner i Szymonem Grahlem drużynowymi ZHR Wołczyn złożyli  serdeczne podziękowania na ręce Burmistrza Wołczyna Jana Leszka Wiącka oraz Pani Dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki w Wołczynie Małgorzaty Pieńkowskiej za przekazanie pomieszczeń na funkcjonowanie harcówki w Wołczynie.

Podczas spotkania burmistrz podkreślił ogromne zaangażowanie harcerzy w działalność na rzecz społeczności Wołczyna oraz udział w licznych akcjach. Pogratulował również Stowarzyszeniu za prężne działanie i inicjatywy, które możemy obserwować coraz częściej w mediach typu radio czy telewizja.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich harcerzy, harcerek i ich rodziców, członków Zarzewia oraz Pani Małgorzaty Bartusiak, która stała się inspiracją do organizacji wielu warsztatów i krzewienia niecodziennych zajęć dla lokalnej społeczności.
Gmina Gmina Wołczyn

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).