Piątek, 14 czerwca 2024r. | Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
Pokaż menu

Harcówka w Wołczynie

24 października, 2020

Wołczyńskie Stowarzyszenie Zarzewie wraz z Prezesem Panem Mirosławem Burzyńskim oraz Justyną Gatner i Szymonem Grahlem drużynowymi ZHR Wołczyn złożyli  serdeczne podziękowania na ręce Burmistrza Wołczyna Jana Leszka Wiącka oraz Pani Dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki w Wołczynie Małgorzaty Pieńkowskiej za przekazanie pomieszczeń na funkcjonowanie harcówki w Wołczynie.

Podczas spotkania burmistrz podkreślił ogromne zaangażowanie harcerzy w działalność na rzecz społeczności Wołczyna oraz udział w licznych akcjach. Pogratulował również Stowarzyszeniu za prężne działanie i inicjatywy, które możemy obserwować coraz częściej w mediach typu radio czy telewizja.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich harcerzy, harcerek i ich rodziców, członków Zarzewia oraz Pani Małgorzaty Bartusiak, która stała się inspiracją do organizacji wielu warsztatów i krzewienia niecodziennych zajęć dla lokalnej społeczności.




Gmina Gmina Wołczyn

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).