Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Dzień dziecka w Rożnowie

30 maja, 2023

W Rożnowie odbył się Dzień Dziecka, odbyły sie konkursy, animacje  był pokaz baniek mydlanych, można było poskakać na dmuchańcach 
Pani sołtys Iwona Mendel wraz z Radą Sołecką nie zapomniała także o święcie mam i z tej okazji Panie otrzymały symboliczne róże.

Życzenia złożył Filip Skrzydeł, który przeczytał dla mam piękny wiersz.
Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek podkreślił jak ważna jest integracja w swoich małych wspólnotach i wyraził słowa uznania dla mieszkańców Rożnowa za prężne działanie na rzecz społeczności lokalnej.
Nie zabrakło także życzeń oraz słodkiego poczęstunku od włodarza.
Dziękujemy za Waszą pracę oraz starania jakie poczynili Państwo, aby Dzień Dziecka w Rożnowie stał się dla wszystkich milusińskich wyjątkowy i pełen atrakcji.
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).