Poniedziałek, 20 września 2021r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Burmistrz Wołczyna nagrodzony

08 września, 2021

Drodzy mieszkańcy Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek dzięki Waszemu wsparciu zakwalifikował się do plebiscytu Osobowość Roku 2019r. W plebiscycie zdobył pierwsze miejsce na etapie powiatowym i drugie na etapie wojewódzkim. Na uroczystej gali, która odbyła się 07.09.2021 r.  w Państwowej Szkole Muzycznej w Opolu Burmistrz Wołczyna odebrał statuetkę. Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy. 

Plebiscyt Osobowość Roku polega na wyłonieniu w drodze głosowania Czytelników NTO laureatów w następujących kategoriach:
a)Kultura;
b)Działalność Społeczna i Charytatywna
c)Polityka, Samorządność i społeczność lokalna
d)Biznes
e)Nauka.
Pierwszy etap Konkursu Plebiscytowego w poszczególnych kategoriach prowadzony był osobno w miastach i powiatach województwa opolskiego: Opole, Brzeski, Głubczycki, Kędzierzyńsko-Kozielski, Kluczborski, Krapkowicki, Namysłowski, Nyski, Oleski, Opolski, Prudnicki, Strzelecki.

 
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).