Środa, 29 czerwca 2022r. | Imieniny: Piotra, Pawla
Pokaż menu

ANKIETA Strategia Rozwoju Gminy Wołczyn na lata 2023 – 2030 – konsultacje społeczne

05 maja, 2022
Urząd Miejski w Wołczynie / Google Maps Urząd Miejski w Wołczynie / Google Maps

Szanowni Państwo,
W związku z przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Wołczyn na lata 2023-2030, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety. Strategia jest dokumentem, który określa zamierzenia i plany na najbliższe lata, a Pastwa sugestie będą cenną wskazówką przy tworzeniu zapisów nowej Strategii.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą analizowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień.
Zależy nam, aby jak najwięcej mieszkańców mogło wypowiedzieć się na temat przyszłości swojej okolicy, dlatego też zachęcamy do dzielenia się informacją o ankiecie ze znajomymi. Ankieta aktywna będzie do 3 czerwca 2022 r.
Dziękujemy Państwu za udział w zbieraniu danych, Państwa opinia i uwagi pomogą zaplanować działania, niezbędne do rozwoju naszej Gminy!
Link do ankiety: 

https://wanir.edu.pl/ankieta-strategia-rozwoju-gminy-wolczyn/
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).