Poniedziałek, 5 czerwca 2023r. | Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii
Pokaż menu

6 Szkolny Festiwal Nauki – 22 marca 2023 r.

28 marca, 2023
6 Szkolny Festiwal Nauki 

Dnia 22 marca 2023r. w Zespole Szkół w Wołczynie odbył się festiwal nauki. To innowacyjne przedsięwzięcie pozwala uczniom wyjść poza ramy szkoły i otworzyć nowe horyzonty.
Podczas festiwalu młodzież mogła skorzystać z warsztatów o różnej tematyce czy z wizyty studyjnej w firmie Kisielewski oraz laboratorium w Lesaffre Polska.
Urząd Miejski także miał przyjemność prowadzić warsztaty pn. "Stawiam na Wołczyn", które związane były z opracowaniem Strategii Gminy. W rolę wykładowcy wcieliła się Pani Joanna Ptak-Fioncek, kierownik Referatu Promocji.
Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek także wziął udział w lekcji warsztatowej oraz dokonał oficjalnego podsumowania, w którym zwrócił uwagę jak ważna w kreowaniu postaw młodego człowieka jest nauka.
Na ręce Pani dyrektor Ewy Włos złożył podziękowania oraz wyraził słowa uznania za nowatorskie podejście do edukacji.
 Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).