Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

40- lecie Zespołu Pieśni i Tańca “Modrzewiacy”

22 października, 2020

Ta próba "Modrzewiaków" była nieco inna od poprzednich. Z gratulacjami i podziękowaniami pojawił się burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek, które złożył na ręce Tomasza Puchalskiego oraz Pani Dyrektor Agnieszki Znamirowskiej.

Pomimo ciężkiej sytuacji epidemiologicznej nie można było zapomnieć o tak wspaniałym jubileuszu jakim jest 40-lecie Zespołu Pieśni i Tańca "Modrzewiacy". Burmistrz podziękował jubilatom za twórczą postawę na rzecz kultywowania dziedzictwa kulturowego oraz życzył pomyślności na dalsze lata. Zespół nie spodziewał się takich odwiedzin. Kolejną niespodzianką był tort przygotowany przez Panią Dyrektor. Na koniec spotkania "Modrzewiacy" w podzięce za pamięć oraz niekonwencjonalne zaskoczenie, wykonali suitę rzeszowską.
Dziękujemy Zespołowi Pieśni i Tańca za te wszystkie wspaniałe lata, kształtowanie i krzewienie tradycji i życzymy dalszych sukcesów.

 

 
Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).