Poniedziałek, 5 grudnia 2022r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

231 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

05 maja, 2022

231 rocznicę Uchwalenia Konstytucji III Maja uczciliśmy Mszą Świętą w intencji Ojczyzny.

Uczestniczyli w niej Burmistrz Wołczyna Jan Leszek Wiącek, Wicestarosta Lesław Czernik, Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Antkowiak oraz Radni i Sołtysi.
Następnie odbył się przemarsz ulicami miasta skąd udaliśmy się na Wołczyńskie Tężnie, na których został odśpiewany Hymn Narodowy. Mogliśmy zobaczyć również fantastyczne występy grup scenicznych z Wołczyńskiego Ośrodka Kultury, Wokalistkę Małgorzatę Pasznicką a także niesamowicie uzdolnioną przedszkolankę Adę Lech, która wyrecytowała dla Państwa Inwokację. Całą oprawę muzyczną zawdzięczamy orkiestrze dętej z Bazan, która uświetniła nam dzisiejsze Święto. Dziękujemy wszystkim za obecność.
 
 Gmina Gmina Wołczyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).