Czwartek, 18 sierpnia 2022r. | Imieniny: Ilony, Bronislawa, Heleny
Pokaż menu

Zakończył się etap trzech konkursów o zasięgu krajowym: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci, Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne dla rolników oraz Ogólnopolski Konkurs na Rymowankę.

14 czerwca, 2022
Sławomir Milejski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Sławomir Milejski - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Drodzy Rolnicy,

Chcieliśmy poinformować Was, że zakończył się etap trzech konkursów o zasięgu krajowym: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci, Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne dla rolników  oraz Ogólnopolski Konkurs na Rymowankę.

Uprzejmie informujemy, iż laureatami etapu wojewódzkiego tegorocznego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem:,,Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” zostali:

w I grupie wiekowej (klasy 0-3):

I miejsce - Paweł Drobny, klasa I, Szkoła Podstawowa w Strzeleczkach, powiat krapkowicki - Placówka Terenowa w Strzelcach Opolskich,

II miejsce - Anna Henzel, klasa I, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach, powiat kędzierzyńsko-kozielski - Placówka Terenowa w Głubczycach,

III miejsce - Paulina Surmińska, klasa II, Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Szybowicach, powiat prudnicki - Placówka Terenowa w Nysie,

Wyróżnienie – Błażej Jeger, klasa III, PSP w Starych Budkowicach, powiat opolski – ZPRO w Opolu,

Wyróżnienie – Amelia Wojtera, klasa I, Szkoła Podstawowa nr 2 w Praszce, powiat oleski – Placówka Terenowa w Oleśnie,

w II grupie wiekowej (klasy IV-VIII):

I miejsce – Waleria Gabor, klasa V, Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie, powiat prudnicki - Placówka Terenowa w Nysie,

II miejsce - Julia Kanz, klasa VII, Szkoła Podstawowa z ZSP nr 3 w Dębskiej Kuźni, powiat opolski – ZPRO w Opolu,

III miejsce – Mikołaj Drozd, klasa VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubszy, powiat brzeski - Placówka Terenowa w Brzegu.                                                                                          

Wyróżnienie – Milena Kozieł, klasa VIII, Szkoła Podstawowa nr 1 w Głubczycach, powiat głubczycki – Placówka Terenowa w Głubczycach,

Wyróżnienie – Nikola Gruca, klasa IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ligocie Książęcej, powiat namysłowski – Placówka Terenowa w Kluczborku.

 

Laureatami etapu wojewódzkiego III Ogólnopolskiego Konkursu Dla Dzieci na Rymowankę zostali:

I miejsce - Mikołaj Osuch  – Gana 122, 46-320 Praszka

II miejsce - Kacper Poloczek - Łowkowice ul. Księdza Rigola 72, 46-211 Kujakowice Górne

III miejsce -  Krzysztof Suchodolski – Tułowice  ul. Ogrodowa 24, 49-130 Tułowice

 

Laureatami etapu wojewódzkiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne zostali:

- I miejsce – Państwo Renata, Wiesław i Szymon Kowalczyk z Bukowia, którzy prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 207 ha, o profilu – produkcja mieszana.

II miejsce  ex equo;

- Państwo Sylwia, Andrzej i Paweł Janczyszyn z Rożniątowa, którzy prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 67 ha, o profilu – produkcja mieszana.

- Państwo Urszula i Klaudiusz Goetz ze Strzeleczek, którzy prowadza gospodarstwo rolne o powierzchni 129 ha, o profilu mieszana.

- III miejsce – Państwo Aurelia i Klaudiusz Szwiec z Prężyny, którzy prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 106 ha, o profilu roślinnym.

 Wyróżnienie

- Państwo Adela Józef i Roland Jantos z Kuniowa, którzy prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 84 hektarów, o profilu roślinnym.




Gmina Gmina Lasowice Wielkie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).