Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Wirtualny Bieg Noworoczny

22 grudnia, 2020

Wirtualny Bieg Noworoczny

Burmistrz Miasta Kluczborka oraz Kluczborska Grupa Biegowa zapraszają wszystkich miłośników sportu i rekreacji na Wirtualny Bieg Noworoczny, kolejną imprezę w ramach akcji Kluczborskie Święta ONLINE.
Wystartuj z noworocznym postanowieniem razem z nami! Przebiegnij lub przejdź z kijami Nordic Walking dowolny dystans, wrzuć na wydarzenie na FB "Wirtualny Bieg Noworoczny" fotkę zegarka/ screena z aplikacji i oznacz w poście #kluczborkbiega2021. Aktywności możesz rejestrować w dowolnym miejscu na świecie. Masz czas od 01.01.2021 od 6.00 do 03.01.2021 do 23:59. Wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody! Rozpocznij aktywnie 2021! Powodzenia

  • wirtualny-bieg-noworoczny 2 wirtualny bieg noworocznyGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).