Niedziela, 17 października 2021r. | Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego
Pokaż menu

Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET

16 września, 2021
Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps

Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z "Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET", która zagościła w Kluczborku jako jednym z 9 miast w Polsce. O 5:30 słuchaczy audycji "Dzień Dobry Bardzo", wprost z plenerowego studia emisyjnego na kluczborskim rynku, przywitali jej gospodarze - Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz.
Każdy z odwiedzających mógł zjeść pożywne śniadanie. Przyjazd Radia do Kluczborka był także okazją do zrobienia zdjęć z dziennikarzami, wspólnych rozmów czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Gośćmi audycji na żywo byli kluczborczanie: Jarosław Przybył sędzia ekstraklasy, który prowadził blisko 200 meczów na poziomie ogólnopolskim, oraz Filip Stasiak uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w Kluczborku, którego pasją jest latanie samolotami pasażerskimi. Ma za sobą kilkukrotne pilotowanie samolotu pod okiem instruktora.

 
Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).