Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Uczniowie z Kluczborka zbierają pieniądze na dzieci z Madagaskaru

10 kwietnia, 2024
Uczniowie z Kluczborka zbierają pieniądze na dzieci z Madagaskaru

Uczniowie projektu społecznego "Rendez-vous z francuskim 3", we współpracy z Polską Fundacją dla Afryki, prowadzą zbiórkę charytatywną dla dzieci z madagaskarskiej szkoły - zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup pomocy naukowych do nauki języka francuskiego dla dzieci ze szkoły z Mampikony, który jest dla nich językiem ojczystym.

Pomoc dla dzieci z Madagaskaru może przekazać za pośrednictwem serwisu Pomagam - TUTAJ.
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).