Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

Szpital VITAL MEDIC w Kluczborku będzie covidowy!

09 listopada, 2020
Szpital VITAL MEDIC w Kluczborku będzie covidowy!
fot. VITAL MEDIC Neurochirurgia i Neurostymulacja

Szpital VITAL MEDIC Neurochirurgia i Neurostymulacja w Kluczborku poinformował, że w trybie niezwłocznym zostaje uruchomiony 8-łózkowy OIOM oraz dodatkowo 12-łóżkowy oddział respiratorowy na bazie dotychczasowego oddziału Neurochirurgii.

Docelowo, w ramach I etapu realizacji przekształcenia tych oddziałów naszego szpitala, planujemy utworzenie w tym miejscu wielkiego, bo 20-łóżkowego OIOM-u. W II etapie realizacji planujemy przekształcić 23-łóżkowy Wieloprofilowy Oddział Zabiegowy) znajdujący się na kolejnym piętrze szpitala na oddział przeznaczony dla leczenia pacjentów z podejrzeniem i stwierdzonym zakażeniem COVID-19.
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).