Poniedziałek, 20 września 2021r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Szczepienia wyjazdowe w Gminie Kluczbork

28 lipca, 2021

Szczepienia wyjazdowe w Gminie Kluczbork

Burmistrz Miasta Kluczborka gorąco zachęca mieszkańców terenów wiejskich do skorzystania z możliwości zaszczepienia się. Szczepienia odbywać się będą od 3 do 17 sierpnia w wyznaczonych wioskach naszej gminy. Szczegółowy harmonogram wskazujący miejsca i godziny szczepień na plakacie.
Do wyboru będą szczepionki Pfizer (dwudawkowa) i Johnson&Johnson (jednodawkowa). Proszę na miejscu zgłosić którą z nich chce się przyjąć.
Jeśli w danym terminie ktoś nie może skorzystać ze szczepienia w swojej wiosce, zachęcamy do przyjęcia szczepionki w innej miejscowości. Dla zdrowia wszystkich liczy się KAŻDY zaszczepiony.

  • Harmonogram szczepień wyjazdowychGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).