Poniedziałek, 16 maja 2022r. | Imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona
Pokaż menu

Stand-up w Kluczborku. W Rocker Pubie wystąpi Marcin Zbigniew Wojciech

24 stycznia, 2022
Stand-up w Kluczborku. W Rocker Pubie wystąpi Marcin Zbigniew Wojciech

27 lutego w Rocker Pubie przy ul. Kościuszki 2 w Kluczborku wystąpi Marcin Zbigniew Wojciech ze swoim nowym standupowym programem pn. "Moja konkubina".

Początek o godz. 17:00.

Marcin Zbigniew Wojciech to rybnicki artysta, który ma na swoim koncie kilkanaście nagród na ogólnopolskich festiwalach. Występował w POLSACIE, Comedy Central, oraz TVP2, pracował w RMF FM. Jest 15 lat na scenie. Ma na swoim koncie ponad 1500 występów. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa.

Podczas imprezy obowiązują wszelkie zasady sanitarne.
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).