Poniedziałek, 20 września 2021r. | Imieniny: Filipiny, Eustachego, Euzebii
Pokaż menu

Pożegnanie wakacji w Gminie Kluczbork – 28-29. sierpnia 2021

25 sierpnia, 2021

Pożegnanie wakacji w Gminie Kluczbork – 28-29. sierpnia 2021

W nadchodzący weekend 28-29 sierpnia zapraszamy na liczne imprezy i wydarzenia z okazji pożegnania wakacji. Przygotowaliśmy zestawienie imprez odbywających się w ten weekend, aby nic Wam nie umknęło. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sąsiedzkie Święto Plonów w Unieszowie 28.08.2021 
Zapraszamy w sobotę 28 sierpnia do Unieszowa na Sąsiedzkie Święto Plonów organizowane przez Radę Sołecką Unieszowa i Centrum Kultury w Kluczborku. W programie m.in. występy grup artystycznych z CKK, animacje dla dzieci, prezentacje sołectw Unieszów, Skałągi, Rożnów, Smardy Dolne, Wierzbica Dolna, koncert zespołu BU.RA.KI. z Wołczyna oraz Gwiazda Wieczoru zespół SWINGER (disco polo) oraz wiele innych atrakcji. 
 
Joga na trawie – park miejski sobota 28.08 g.10.00. Zakończenie cyklu wakacyjnego, który odbywał się co tydzień w sobotę.
Akademia Świadomości AHIMSA zaprasza na ostatnie zajęcia "Jogi na trawie" do Parku Miejskiego. W razie niesprzyjającej pogody spotkamy się na Hali OSiR w Kluczborku, ul. Mickiewicza 10
Co tydzień były organizowane w kluczborskim parku. Były też zajęcia na sali, między blokami spółdzielni mieszkaniowej, a dla wytrwałych joga o wschodzie słońca nad zalewem kluczborskim!
 
Malowanie Ławeczek przy stawie Kościuszki – sobota 28.08. g.11.00
Organizator: Stowarzyszenie Klucz do Rozwoju
 
Kino Bajka  - spektakl na pożegnanie wakacji "Muzykanci z Bremy" – sobota 28.08. g.15.00-16.30

Kino Bajka zaprasza na - Kino Plenerowe - Retransmisja koncertu Andre Rieu – 28.08.2021 g. 20.00

André Rieu zaprasza Cię do Twojego kina na koncert Znowu razem! Rozłąka była długa, ale holenderski król walca nie zapomniał o polskich fanach. Maestro André Rieu i jego Orkiestra Johanna Straussa chcą być z Wami znowu razem! Dlatego przygotowali wspaniały – skrzący się piękną muzyką, uśmiechem i tańcem – kinowy koncert Znowu razem! Składają się na niego ulubione hity Maestra. Zobaczymy najciekawsze fragmenty koncertów danych przez André i jego Orkiestrę w Sydney, Meksyku, Istambule czy Nowym Jorku. Część z nich nie była dotąd pokazywana w kinach. Ponadto André opowie kinowym widzom o ostatnich miesiącach jego aktywności. W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Carmen Monarcha, Kimmy Skota, Carla Maffioletti, Lou Bega i duet Los Del Río. Niech znów powróci magia i świetna zabawa!

Koncert "Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma" 29.08.2021 – hala OSiR – wstęp wolny
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku zaprasza 29 sierpnia (niedziela) o godz.18.00 do hali OSiR na koncert "Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma". WSTĘP WOLNY! Przed i po koncercie będzie prowadzona kwesta dla Róży.
 

  • -
  • plakat joga
  • Projekt ławka popraw.duży format
  • muzykanci z Bremy
  • andre reu
  • koncert OSiR 29.08.2021Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).