Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Potrzebna pomoc dla Wojtka z Kluczborka.

26 listopada, 2021

Potrzebna pomoc dla Wojtka z Kluczborka.

Pomóżcie Wojtkowi Niechciał z Kluczborka. Były Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kluczborku potrzebuje pomocy. Walczy z guzem mózgu i prosi o pomoc w zbiórce internetowej. Wejdź na stronę internetową https://zrzutka.pl/fdjry2 i wpłać darowiznę na rzecz Wojciecha Niechciała.

Wojtek ma 22 lata i jest ciężko niepełnosprawny. Ma guza mózgu przez który niedowidzi. Jego plan to kupić aparat,robić zdjęcia, drukować je w formacie a1 i stworzyć wielki album zdjęć. Tylko potrzebuje waszej pomocy bo widzicie nie pracuje bo nikt nie chce go przyjąć do pracy. Dlaczego? Bo nie dowidzi. Dorabia sobie jako specjalista ds. Social mediów. I właśnie w tym upatruje swój przyszły zawód do którego potrzebny mu aparat.

  • Wojciech NiechciałGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).