Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

06 listopada, 2020

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

11 listopada zapraszamy do uczczenia najważniejszego dla Polaków święta. Tym razem zróbmy to we własnym zakresie kameralnie, szczególnie pamiętając o wywieszeniu polskich flag w swoich oknach. W ramach powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości ograniczamy się w tym roku do zorganizowania Mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele NSPJ, która odbędzie się z zachowaniem obowiązującego limitu 107 osób. Prosimy o zastosowanie się do tych ograniczeń i zachowanie reżimu sanitarnego. Zachęcamy do śledzenia transmisji z mszy przez internet w serwisie YouTube - kanał PROMEDIA Internet
https://www.youtube.com/watch

Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców Gminy Kluczbork, z powodu zwiększonego prawdopodobieństwa zarażenia się koronawirusem - uroczysta gala w hali OSiR (wręczenie medali, stypendiów i nagród) została odwołana.

Uważajcie na siebie i innych.

  • plakat 11 listopadaGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).