Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Kalendarium imprez kulturalno-sportowych w 2021 roku

20 października, 2020

Kalendarium imprez kulturalno-sportowych w 2021 roku

Urząd Miejski w Kluczborku zwraca się z prośbą do instytucji, stowarzyszeń, klubów sportowych, organizacji pozarządowych itp. o przekazanie informacji (tj. termin, nazwa, miejsce, organizator) dotyczących planowanych wydarzeń dla społeczności Kluczborka i okolic w 2021 r. 
Rozumiemy, że w sytuacji pandemii organizacja imprez jest utrudniona dlatego w szczególności zależy nam na takich imprezach, które mają dużą szansę na to, że zostaną zorganizowane w przyszłym roku. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że każda impreza może zostać przeniesiona lub odwołana w związku z pandemią koronawirusa. 
Powyższe informacje będą niezbędne, aby przygotować dla mieszkańców „Kalendarium imprez kulturalno-sportowych w 2021 roku” - wydawnictwo będące swoistym kompendium wiedzy o wydarzeniach sportowych i kulturalnych w naszej gminie.

Informacje prosimy przekazać drogą elektroniczną najpóźniej do 20 listopada 2020 r. na e-mail: grafik@kluczbork.pl. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: tel.: 77 418 14 77, e-mail: grafik@kluczbork.pl
Prosimy również o przekazanie danych dot. organizatora tj. adres, telefon kontaktowy, e-mail, strona internetowa organizatora.

  • kalendarium-imprez-na-stronęGmina Gmina Kluczbork

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).