Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

INFORMACJA DOTYCZĄCA SKŁADANIA DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI OD 1 STYCZNIA 2021R.

28 grudnia, 2020
Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps

INFORMACJA DOTYCZĄCA SKŁADANIA DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODAPDAMI KOMUNALNYMI OD 1 STYCZNIA 2021R. W ZWIAZKU ZE ZMIANĄ SPOSOBU GROMADZENIA ODPADÓW

Informujemy, że od 1 stycznia 2021r. nie ma możliwości gromadzenia odpadów komunalnych  w sposób nieselektywny. Wszyscy właściciele nieruchomości mają obowiązek segregowania odpadów. Wiąże się to z koniecznością złożenia nowej deklaracji przez właścicieli nieruchomości (zamieszkałych i niezamieszkałych), którzy do tej pory nie segregują odpadów komunalnych.

Deklaracje należy złożyć nie później niż do dnia 10 lutego 2021r.

Nowe wzory deklaracji dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Kluczborku w zakładce Nowy System Gospodarki Odpadami

Link do strony: https://www.kluczbork.eu/584,deklaracje

W związku z utrzymującym się stanem epidemii i związane z nim obostrzenia niezbędne jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno klientów jak

i urzędników prosimy o ograniczenie kontaktów osobistych w Urzędzie. Prosimy o kontaktowanie się i załatwianie spraw w Urzędzie przede wszystkim z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej.

 

Uwzględniając powyższe uwagi informujemy, że wypełnioną deklarację można dostarczyć do Urzędu za pośrednictwem: 

  • poczty na adres:

Urząd Miejski w Kluczborku, ul. Katowicka 1, 46-200 Kluczbork,

  • wrzucić do urn ustawionych w budynku Urzędu Miejskiego na parterze oraz I piętrze,
  • przesłać elektronicznie za pośrednictwem platformy e-puap lub e-obywatel.

Link do strony: https://e-obywatel.kluczbork.pl/wif/formularz/?haslo=5

Do złożenia deklaracji za pośrednictwem platformy e-obywatel konieczne jest posiadanie Profilu Zaufanego, bądź założenia konta, które następnie należy uwierzytelnić u Informatyków Urzędu Miejskiego w Kluczborku - pokój nr 113 (I piętro).

Przypominamy również, że w trakcie wizyty w Urzędzie Interesanci są zobowiązani do:

  • zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego oraz odsłonięcia twarzy w celu identyfikacji na prośbę pracownika Urzędu;
  • dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu, w którym dostępny jest automatyczny dozownik z płynem do dezynfekcji;
  • zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób przed i w budynku Urzędu.

 

 

 

 

 
Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).