Piątek, 30 września 2022r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Gminny punkt informacyjno-konsultacyjny o programie Czyste Powietrze

22 listopada, 2021
Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps

Gminny punkt informacyjno-konsultacyjny o programie Czyste Powietrze

Gmina Kluczbork przystąpiła do Porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu celem realizacji programu priorytetowego Czyste Powietrze, którego ideą jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. W ramach realizacji tego porozumienia otwarty został gminny punkt informacyjno-konsultacyjny w którym zainteresowani mogą otrzymać pełną informację o programie Czyste Powietrze i warunkach dofinansowania oraz pomoc w kwestiach technicznych oraz wypełnianiu wniosków o dofinansowanie i płatność. 

Punkt informacyjno-konsultacyjny działa w budynku Urzędu Miejskiego w Kluczborku ul. Katowicka 1 pok.129 w następujących dniach i godzinach:
- poniedziałki od godz. 12-00 do 16-00
- środy od godz. 9-00 do 12-00
- piątki od godz. 12-00 do 15-00

Informacje można uzyskać również w Wydziale Gospodarki Miejskiej UM w Kluczborku pod nr tel. 77 418 38 64 lub pisząc na adres e-mail:  michal.klups@kluczbork.pl  
Porozumienie realizuje inspektor w Wydziale Gospodarki Miejskiej p. Michał Klupś.
Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).