Piątek, 8 grudnia 2023r. | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego
Pokaż menu

Dodatkowy termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych

01 października, 2020
Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps

Dodatkowy termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych

Urząd Miejski w Kluczborku informuje, że w związku z sytuacją pandemii, oraz przeniesieniem wielu imprez sportowych na jesień, wyznacza się dodatkowy termin na składanie wniosków o przyznanie stypendiów sportowych do 20.10.2020r.

Prawo zgłaszania kandydatów przysługuje osobom fizycznym i prawnym. Wniosek winien zawierać wykaz osiągnięć zgłaszanego kandydata w okresie od października roku poprzedniego do dnia zgłoszenia oraz podpis kandydata.

Wnioski o przyznanie stypendium należy składać w w/w terminie w kancelarii Urzędu Miejskiego (budynek urzędu, I piętro, p. 133). Komisja powołana do rozpatrzenia wniosków podejmie decyzję o ewentualnej nominacji i poda ją do publicznej wiadomości. 

Pobierz wniosek i oświadczenie RODO

 

 

 
Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).