Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

Burmistrz podziękował wolontariuszom Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej

08 października, 2020

Burmistrz podziękował wolontariuszom Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej

6 października w Urzędzie Miejskim Burmistrz Miasta Jarosław Kielar w imieniu własnym i mieszkańców Gminy Kluczbork podziękował wolontariuszom ze stowarzyszenia charytatywnego Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Zarządu Rejonowego w Kluczborku za wsparcie i okazaną pomoc w tym niezwykle trudnym dla nas czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2. 
Wolontariusze: Ewa Sałanowska-Paliwoda (prezes), Anna Skwarek (wiceprezes), Klaudia Sałanowska, Bogusław Latocha, Jan Paliwoda, i Stanisław Balicki w czasie zagrożenia epidemicznego od stycznia do sierpnia wydali 149,31 ton żywności w 10 493 paczkach żywnościowych dla rodzin z gminy Kluczbork. Pracując po 20 godzin tygodniowo, co dało około 720 godzin pracy charytatywnej każdego z wolontariuszy. 
Dziękujemy za okazaną bezinteresowność, wielkie serce i solidarności wobec lokalnej wspólnoty. Dzięki Wam wielu naszych mieszkańców otrzymało tak bardzo potrzebne paczki żywnościowe.

  • DSC_0301
  • DSC_0309



Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).