Poniedziałek, 16 maja 2022r. | Imieniny: Andrzeja, Jedrzeja, Szymona
Pokaż menu

BEZPŁATNA REHABILITACJA DOMOWA dla osób posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności.

20 stycznia, 2022

BEZPŁATNA REHABILITACJA DOMOWA dla osób posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Informujemy o realizacji na terenie woj. opolskiego bezpłatnej rehabilitacji domowej dla osób posiadających orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności realizowanej przez placówki medyczne EPIONE. Rehabilitacja dostępna jest na terenie m. Opole oraz całego województwa opolskiego i wykonywana w domu Pacjenta, przez wyznaczonych do tego Fizjoterapeutów firmy EPIONE  Sp. z o.o. oraz podmiotów współpracujących.

Posiadamy szybkie terminy rehabilitacji dla osób zainteresowanych. Niezbędnym czynnikiem do podjęcia rehabilitacji jest posiadanie orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności oraz skierowania na rehabilitację domową od dowolnego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego.

Osoby zainteresowane rehabilitacją prosimy o kontakt pod nr tel. 518 385 717
w sprawie szczegółów programu oraz umawiania wizyt.

Więcej: https://www.epione.pl/bezplatna-rehabilitacja-kluczbork.html

  • data: 2022-01-20
  • BEZPŁATNA REHABILITACJA DOMOWA
  • BEZPŁATNA REHABILITACJA DOMOWAGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).