Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

2024-05-27 Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

27 maja, 2024

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

Szanowni Mieszkańcy,
 
Dziś, 27. maja, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego – święto, które ma dla nas szczególne znaczenie. Z tej okazji chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy na co dzień angażują się w pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności.
Samorząd to nie tylko administracja, to przede wszystkim ludzie – radni, sołtysi, pracownicy urzędów i instytucji gminnych oraz MIESZKAŃCY, którzy aktywnie uczestniczą w życiu naszej Gminy. To dzięki Waszej pracy, zaangażowaniu i wspólnej trosce o dobro Gminy Kluczbork nasza "Mała Ojczyzna" rozkwita.
Dziękujemy wszystkim, którzy swoimi działaniami przyczyniają się do rozwoju Gminy Kluczbork – za Wasz czas, poświęcenie i kreatywność. Wasza praca ma ogromne znaczenie i przynosi realne korzyści dla całej naszej społeczności.
Chcielibyśmy również życzyć wszystkim samorządowcom dalszych sukcesów, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Wasza rola jest nieoceniona, a Wasze zaangażowanie jest fundamentem dobrze funkcjonującej gminy.
 
 
Z wyrazami szacunku,
Jarosław Kielar
Burmistrz Miasta Kluczborka
Piotr Sitnik
Przewodniczący Rady Miejskiej
  • Dzień SamorządowcaGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).