Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

2024-02-15 Pierwszy stypendysta kierunku lekarskiego, Pan Łukasz Cetera, rozpocznie w 2024r. staż lekarski

15 lutego, 2024

Pierwszy stypendysta kierunku lekarskiego, Pan Łukasz Cetera, rozpocznie w 2024r. staż lekarski

Pierwszy stypendysta kierunku lekarskiego, Pan Łukasz Cetera, rozpocznie w 2024 roku staż lekarski w Powiatowym Centrum Zdrowia S.A. w Kluczborku. Pan Łukasz obecnie studiuje na VI roku studiów lekarskich na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.
Podczas spotkania z Burmistrzem Kluczborka, Jarosławem Kielarem, Pan Łukasz wyraził swoje zainteresowanie pracą w kluczborskim szpitalu, której warunki omówił wcześniej z prezesem.
 
Pragniemy również poinformować, że Gmina Kluczbork udzieliła wsparcia finansowego szpitalowi w latach 2020-2024 w wysokości 2 mln 930 tys. zł oraz opłaciła projekt łącznika szpitala.
 
Dziękujemy za zaufanie i życzymy Panu Łukaszowi wielu sukcesów na nowej ścieżce kariery!
  • Spotkanie burmistrza z stypendystąGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).