Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

2024-02-01 Kluczbork zajął 8 miejsce w finale ogólnopolskim “Świetlna Stolica Polski”

01 lutego, 2024

Kluczbork zajął 8 miejsce w finale ogólnopolskim "Świetlna Stolica Polski"

Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z Was drodzy Mieszkańcy Kluczborka i Przyjaciele naszego miasta za włączenie się do akcji i oddanie swojego głosu, wspierając Kluczbork w Finale Ogólnopolskim "Świetlna Stolica Polski".

Wasze zaangażowanie sprawiło, że nasze miasto zajęło 8. miejsce na 16 miast w Polsce, zdobywając 3584 głosy.

Wyniki konkursu: https://polskanews.pl/swiec-sie-z-energa/pl/2003629 

Wspólnie udowodniliśmy, że Kluczbork to społeczność gotowa na wspólne wyzwania i zwycięstwa. 

Dziękujemy za każdy oddany głos, za udostępnianie informacji i za to, że tworzycie niepowtarzalną społeczność.

  • dziekujemy KluczborkGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).