Piątek, 14 czerwca 2024r. | Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michala
Pokaż menu

2024-02-01 Kluczbork biegnie Tropem Wilczym – 3 marca 2024r.

01 lutego, 2024

Kluczbork biegnie Tropem Wilczym - 3 marca 2024r.

Serdecznie zapraszamy na Kluczborskie obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w niedzielę, 3 marca 2024 r.

Dołącz do naszej społeczności w tym ważnym dniu, by uczcić bohaterów, którzy poświęcili swoje życie dla wolności Ojczyzny.

Aby wziąć udział w wydarzeniu w sposób aktywny, zapraszamy do zapisów na XII Bieg Pamięci "Tropem Wilczym" (5km i 10km) oraz marsz Nordic Walking (5km) poprzez stronę: https://www.zmierzymyczas.pl/.../xii-bieg-pamieci...

Liczba pakietów jest ograniczona tylko 200szt, więc śpieszcie się z zapisami!

Wkrótce opublikujemy pełen program wydarzenia, więc śledź naszą stronę!

Zapraszamy całe rodziny do udziału w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kluczborku! Przyjdźcie z gadżetami patriotycznymi, by razem oddać hołd tym, którzy walczyli za naszą niepodległość.

Do zobaczenia na wydarzeniu! 

  • plakat bieg tropem wilczym 2024Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).