Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

2023-11-28 Zmiana organizacji ruchu podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego i Święta Światła

28 listopada, 2023

Zmiana organizacji ruchu podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego i Święta Światła

Szanowni mieszkańcy, informujemy, że w związku z organizowanymi w dniach 2-3 grudnia Jarmarkiem Bożonarodzeniowym oraz Świętem Światła zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu. 

Już 1 grudnia od godziny 8:00 zamknięty zostanie przejazd przez Rynek na odcinku od zjazdu na ulicę Paderewskiego do ulicy Zamkowej, gdyż na tym terenie zostanie rozstawiony namiot jarmarku. Zamknięcie tego odcinka potrwa do końca jarmarku.
Dodatkowo dla utworzenia swobodnego i bezpiecznego przemieszczania się mieszańców na Jarmark Bożonarodzeniowy oraz Święto Światła wyłączona z możliwości parkowania zostanie cała ulica Paderewskiego oraz ulica Podwale. 
Aby umożliwić dojazd do posesji dla mieszkańców ulicy Zamkowej i ulicy Podwale wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy na ulicy Podwale na odcinku wskazanym na mapce poglądowej. 
Również z możliwości parkowania zostaną wyłączone miejsca parkingowe na zachodniej pierzei rynku z uwagi na organizowany tam 2 grudnia (sobota) o godzinie 17:00 Fire Show.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym oraz Święcie Światła. Przepraszamy za utrudnienia.

  • Mapka zmiana organizacji ruchu
  • Plakat Jarmark Bożonarodzeniowy
  • Plakat Święto ŚwiatłaGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).