Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

2023-09-21 WAŻNE informacje dla uczestników X biegu kluczborskiego „O ZŁOTĄ BARĆ”

21 września, 2023

WAŻNE informacje dla uczestników X biegu kluczborskiego „O ZŁOTĄ BARĆ”

X Jubileuszowy Kluczborski Bieg Przełajowy „O ZŁOTĄ BARĆ” oraz IV Rajd Nordic Walking już w niedzielę 24 września 2023r. Start Rajdu Nordic Walking o godz.11.00 a start biegu o godz.13.00. Bieg Małego Mistrza - wszystkich przedszkolaków zgłoszonych przez przedszkola z Gminy Kluczbork o godz.11.15.

Przypominamy, że biuro w dniu zawodów mieści się na hali Sportowej - Wojewódzkiego Kampusu Sportowo-Rekreacyjnego Stobrawa, ul. Sportowa 7, 46-200 Kluczbork, tel. (+48) 77 415 10 80. Biuro zawodów będzie czynne w godzinach 10.00 -13.00.

Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy z workoplecakiem, słoiczek z miodem z Pasieki Zarodowej w Maciejowie, długopis 770 lecia oraz „Zdrowy Baton” i sok cold press przygotowany specjalnie na bieg przez firmę Fit Catering.  Ponadto każda osoba, która ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal wybity specjalnie na tą okazję.

Dla biegaczy przygotowano dwie trasy na dwóch dystansach do wyboru, 5km lub 10 km. Rajd Nordic Walking odbędzie się na dystansie 5 km.

Do czwartku 21 września zapisało się już 347 osób. Organizatorzy przygotowali dodatkową pule 30 miejsc dla osób, które chciałyby zapisać się na bieg na miejscu.  

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w biegu a mieszkańców Kluczborka do gorącego dopingowania sportowców.

Organizatorzy biegu: Gmina Kluczbork, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku.

Partnerzy: Kluczborska Grupa Biegowa, Żądło Nordic Walking Kluczbork- sekcja Kluczborskiej Grupy Biegowej.

Sponsorami tegorocznego jubileuszowego biegu są: Siegenia, Aspöck oraz Fit Catering

Bieg odbywa się pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły, który ufundował vouchery dla najlepszych Opolan.

 

 

  • plakat barc 2023_program
  • medal 1
  • workoplecakGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).