Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

2023-09-15 Wystawa pt. „Zbiornik KLUCZBORK”

15 września, 2023

Wystawa pt. „Zbiornik KLUCZBORK”

Wydział Promocji i Rozwoju Gminy Kluczbork we współpracy z Krzysztofem Adamskim - Radnym Miejskim w Kluczborku organizują wystawę plenerową na kluczborskim rynku pt. „Zbiornik Kluczbork”.

Wobec powyższego, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografowania do przesyłania zdjęć przedstawiających Zbiornik „KLUCZBORK”.

Prosimy o przesłanie maksymalnie 6 zdjęć na adres e-mailowy: grafik@kluczbork.pl w terminie do 21.09.2023 r. (Rozdzielczości zdjęć powinna być wystarczająca do wykonania wydruków formatu minimum A4)

Zebrane zdjęcia zostaną wykorzystane w wystawie plenerowej pn. „Zbiornik KLUCZBORK”, która będzie wystawiona w miesiącach październik - listopad br. na kluczborskim rynku.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na wystawie, zastrzega się, że w przypadku otrzymania bardzo dużej ilości zdjęć, na wystawie zostaną zaprezentowane jedynie najciekawsze prace poszczególnych autorów. Prace na wystawie zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem autora.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji i Rozwoju Gminy Kluczbork tel. 774181477, e-mail: grafik@kluczbork.pl

  • Zbiornik "Kluczbork"Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).