Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

2023-09-15 Termin składania wniosków o nagrody dla osób promujących Gminę Kluczbork

15 września, 2023
Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps

Termin składania wniosków o nagrody dla osób promujących Gminę Kluczbork

Gmina Kluczbork informuje, że termin składania wniosków o nagrody dla osób promujących Gminę Kluczbork upływa 10 października. Wnioski można składać osobiście, przesłać pocztą i poprzez ePUAP w kancelarii Urzędu (I piętro p.132). Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

W załączeniu uchwała Rady Miejskiej w Kluczborku, formularz wniosku (edytowalny) oraz oświadczenie dot. ochrony danych osobowych (RODO). Należy podpisać wypełniony wniosek i oświadczenie RODO. Uchwała pozwala wnioskodawcy zapoznać się z wymogami jakie trzeba spełnić, by wnioskować o nagrodę.
Będą rozpatrywane jedynie wnioski złożone na obowiązujących formularzach. Wnioski składane na innych drukach nie będą brane pod uwagę.
Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).