Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

2023-09-14 Konkurs plastyczny “Pół żartem – pół serio” z okazji Roku Wisławy Szymborskiej

14 września, 2023

Konkurs plastyczny "Pół żartem - pół serio" z okazji Roku Wisławy Szymborskiej

Z okazji Roku Wisławy Szymborskiej Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczborku zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z Powiatu Kluczborskiego do udziału w konkursie plastycznym "Pół żartem - pół serio" na kolaż inspirowany twórczością noblistki.
Wisława Szymborska w wolnym czasie zajmowała się tworzeniem kolaży, które sama nazywała wyklejankami. Poetka przez lata gromadziła wycinki z gazet, następnie wykorzystywała je przy tworzeniu pocztówek dla swoich przyjaciół oraz czytelników.
Uczniowie - poszukajcie ciekawych materiałów, uruchomcie wrażliwość, wyobraźnię i twórzcie. Zainspirujcie się wyklejankami poetki i jej twórczością i przygotujcie własne kolaże.
Czas trwania konkursu: 18 września - 30 listopada 2023 r.
 
Regulamin i karta zgłoszenia na stronie www.biblioteka.kluczbork.pl
  • plakat konkurs pół żartem pół serioGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).