Środa, 6 grudnia 2023r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

2023-07-19 Zapraszamy na ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w Wędkowaniu – wstęp wolny!

19 lipca, 2023

Zapraszamy na ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w Wędkowaniu - wstęp wolny!

Zapraszamy w czwartek 20.07 o g.18.00 na stadion miejski na ceremonię otwarcia  42 Spławikowe Klubowe Mistrzostwa Świata/42nd CAWC for Clubs Poland 2023. WSTĘP WOLNY!

Do Kluczborka przyjechało 36 drużyn z 22 krajów. W sobotę i niedzielę od 8:00 do 14:00 będziemy świadkami rywalizacji 42 Spławikowych Klubowych Mistrzostw Świata. 

Przypominamy, że w związku z mistrzostwami wystąpią utrudnienia w ruchu wokół Zbiornika.
Przez całe mistrzostwa dostępna będzie plaża i ścieżka przez mostek do wysokości górki nad zalewem. Pozostała część będzie zamknięta dla rowerzystów.
Spacerowicze proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu odbywania się mistrzostw. Będzie się można poruszać wzdłuż wyznaczonej trasy za chodnikiem.
 
Od piątku do niedzieli w godzinach 7.00-15.00 nie będzie możliwości dojazdu do zbiornika dla samochodów i rowerzystów poza dojazdem w Ligocie Górnej od strony plaży. Pozostałe dojazdy wyłącznie dla zawodników i obsługi mistrzostw.
 
Pływanie na kajakach i rowerach wodnych wyłącznie do linii boi na wysokości górki nad zalewem.
  • mapka organizacji ruchu
  • plakat mistrzostwa świata wędkarze 2023Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).