Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

2023-07-19 Ogłoszenie o konsultacjach społecznych w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Kluczbork

19 lipca, 2023

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Kluczbork

Zapraszamy mieszkańców Gmin Kluczbork do udziału w konsultacjach społecznych  dotyczących projektu Uchwały Rady Miejskiej w Kluczborku w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Kluczbork, stanowiącego pierwszy etap w procesie przygotowania Gminnego Programu Rewitalizacji dla gminy Kluczbork na lata 2023-2030. Konsultacje społeczne mają na celu przedstawienie  metodologii wyznaczania obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji oraz udział mieszkańców gminy w przygotowaniu dokumentów dotyczących procesu rewitalizacji, wymianę wiedzy i informacji oraz poznanie opinii w sprawie propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Kluczbork. 
Konsultacje rozpoczną się 26 lipca 2023 r., a zakończą się 21 sierpnia 2023 r. oraz zostaną przeprowadzone w ramach następujących form:
1) zbierania uwag w postaci formularza konsultacyjnego;
2) zbieranie uwag ustnych przekazanych z wykorzystaniem dedykowanego numeru telefonu 77 418 14 81 wew. 1031;
3) spotkania konsultacyjnego dla interesariuszy, które odbędzie się 10 sierpnia 2023 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim w Kluczborku, ul. Katowicka 1, sala 62.

Poniżej link do ogłoszonych konsultacji społecznych, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne dokumenty. 

https://www.bip.kluczbork.eu/756,konsultacje-spoleczne

  • Rewitalizacja Gminy KluczborkGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).