Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

2023-03-17 Ważna informacja w sprawie budowy sieci telekomunikacyjnej (Internetowej) w sołectwach Gminy Kluczbork

17 marca, 2023

Ważna informacja w sprawie budowy sieci telekomunikacyjnej (Internetowej) w sołectwach Gminy Kluczbork

Firma CZARNET s.j. w ramach wygranego konkursu ogłoszonego przez CPPC (Centrum Projektów Polska Cyfrowa), buduje sieć światłowodową w miejscowościach: Bażany, Bąków, Biadacz, Bogacica, Bogacka Szklarnia, Borkowice, Krasków, Krzywizna, Kujakowice Dolne, Kujakowice Górne, Kuniów, Ligota Górna, Łowkowice, Maciejów, Nowa Bogacica, Smardy Górne, Żabiniec.
Informujemy, że przedstawiciel firmy CZARNET s.j. Damian Dobosz będzie odwiedzać mieszkańców w celu uzyskania zgody na wykonanie prac instalacyjnych na słupach energetycznych i telekomunikacyjnych znajdujących się na działkach prywatnych. Przedstawiciele CZARNET s.j. udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat prowadzonej inwestycji i zakresu przewidzianych prac w obrębie prywatnych nieruchomości. Kontakt do przedstawicieli firmy CZARNET s.j. poniżej:

  • Ważna informacja w sprawie budowy sieci telekomunikacyjnej...Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).