Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

2023-01-20 Gala Plastrów Miodu

20 stycznia, 2023

Gala Plastrów Miodu

Zapraszamy na tegoroczną galę wręczenia "Plastrów Miodu" - Nagród Starosty Kluczborskiego, która odbędzie się 28 stycznia o godz. 19.00 w Kinie Bajka. Poprowadzą ją Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć, czyli 2/4 Kabaretu Moralnego Niepokoju, którzy wystąpią na koniec z krótkim programem kabaretowym. Wystąpi także Dawid Tyszkowski, utalentowany wokalista z Wołczyna, o którym mówi się, że to debiut roku 2022 na polskiej scenie muzycznej.
Cegiełki w cenie 50 zł, będące biletem wstępu, można nabyć w Kinie Bajka, Kluczbork ul. Pułaskiego 3. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Płatność tylko gotówką, do puszki w kinie.
Zebrane środki z rozprowadzenia wejściówek przeznaczone będą na pomoc dla dwójki chorych mieszkańców powiatu kluczborskiego. W tym roku są to: Antoś Dziaczuk maluch z Wołczyna cierpiący na rdzeniowy zanik mięśni SMA oraz Iwona Glazer, która choruje na kifoskoliozę piersiowo-lędźwiową.
 
  • Gala Plastrów MioduGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).