Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

2022-12-09 Koncert Charytatywny “Z Ukrainą w sercu” – Narodowa Kapela Bandurzystów Ukrainy

09 grudnia, 2022

Koncert Charytatywny "Z Ukrainą w sercu" - Narodowa Kapela Bandurzystów Ukrainy

Zapraszamy na niesamowity Koncert Charytatywny "Z Ukrainą w sercu" - Narodowa Kapela Bandurzystów Ukrainy już w najbliższy wtorek 13 grudnia o g.18.00 do Kino Bajka.
Jak mówi dyrektor Zespołu "W tym trudnym czasie chcemy opowiedzieć więcej o duchu narodowym Ukraińców, a także wesprzeć nasze wojsko walczące o wolność naszego kraju".
Koncert odbywa się pod hasłem: „Z Ukrainą w sercu". Jest to seria koncertów charytatywnych w Europie, połączona ze zbiórką funduszy na potrzeby ofiar rosyjskiej agresji i kultury ukraińskiej.
Na wyjazd z Ukrainy i występy w Polsce, Kapela ma pozwolenie od swoich władz, w tym Ministerstwa Obrony.
Zespół liczy 50 mężczyzn, którzy śpiewają i grają na bandurach – instrumentach strunowych, wyrosłych z dawnej kobzy i liry.
 
Cegiełki wstępu dostępne przed koncertem. Otwórzmy nasze serca i wesprzyjmy to wspaniałe wydarzenie muzyczne.
  • Koncert Charytatywny Z Ukrainą w sercu Narodowa Kapela...Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).