Wtorek, 31 stycznia 2023r. | Imieniny: Marceli, Ludwiki, Jana
Pokaż menu

2022-12-01 Wspomóż akcję CIEPŁY KUBEK dla Ukrainy

01 grudnia, 2022

Wspomóż akcję CIEPŁY KUBEK dla Ukrainy

Akcja CIEPŁY KUBEK dla Ukrainy - cała kwota zostanie przeznaczona na wsparcie ciepłego posiłku dla Ukraińców przebywających w Ukrainie i walczących w obronie swojego kraju. Nadchodzi ciężki zimowy czas a tym bardziej trudny dla Ukraińców, którzy zmagają się z nieustannymi nieusprawiedliwionymi atakami Rosji na ludność oraz infrastrukturę krytyczną kraju. Wesprzyj finansowo ciepły posiłek dla Ukrainy a my zakupimy i dostarczymy go fizycznie.Planujemy zakupić kilka tysięcy zupek ekspresowych tzw "Zupek Chińskich" do łatwego i szybkiego przygotowania. 

Wpłaty można wnosić na konto: Kościół Zielonoświątkowy w KluczborkuNr Konta 90 8876 0009 0034 4351 2000 0001 W tytule przelewu proszę wpisać:  Darowizna na cele kultu religijnego CIEPŁY KUBEK dla Ukrainy.

  • CIEPŁY KUBEKGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).