Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

2022-11-21 Ważna informacja dot. wydawania laptopów w ramach projektu grantowego “Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

21 listopada, 2022

Ważna informacja dot. wydawania laptopów w ramach projektu grantowego "Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR"

Uprzejmie informujemy, że wydawanie w/w laptopów odbywa się codziennie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego pon.8.00-16 wt-pt 7.00-15.00 od 21 do 29 listopada 2022r. w pomieszczeniu archiwum - wejście przez dyżurkę Straży Miejskiej na parterze.

Laptop odbiera się po podpisaniu umowy darowizny. Dlatego też warto mieć przy sobie dowód osobisty celem weryfikacji oraz dane wnioskodawcy (imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL i adres email) i obdarowanego dziecka (imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL).

  • Plakat granty PGRGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).