Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

2022-11-07 Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Kluczborku

07 listopada, 2022

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Kluczborku

Zapraszamy do udziału w Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Kluczborku. O godz. 9.00 uroczystości pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego na cmentarzu katolickim. O godz.10.00 Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kluczborsku, po której zostaną złożone kwiaty pod Pomnikiem św. Jana Pawła II.
Po południu o godz.16.30 zapraszamy na halę OSiR na uroczystą galę podczas której zostaną wręczone medale Zasłużony dla Kluczborka, Kluczborskie Baszty, stypendia dla uczniów i sportowców oraz nagrody dla osób promujących miasto i gminę Kluczbork.
O godz.18.00 koncert gwiazdy wieczoru: Alicji Majewskiej wraz z Włodzimierzem Korczem oraz Warsaw String Quartet.
WSTĘP WOLNY.
Mecenat główny gali FBSerwis SA

  • 11 listopada
  • 11 listopadaGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).