Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

2022-10-28 “WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH” – PARKINGI i ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU

28 października, 2022

"WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH" - PARKINGI i ZMIANY ORGANIZACJI RUCHU

Okres Wszystkich Świętych dla mundurowych to czas wzmożonych działań. Policjanci przypominają, że w rejonie cmentarzy w tym czasie będzie nasilenie ruchu. Warto więc patrzeć na znaki i nie jechać „na pamięć”. W Kluczborku w dniach 30 października oraz 1 listopada zostanie uruchomiony bezpłatny parking przy szpitalu Vital Medic oraz będzie można parkować pojazdami częściowo na chodniku po prawej stronie przy ul. Strzeleckiej. 

Przypominamy, że bezpieczeństwo w okresie Wszystkich Świętych w dużej mierze zależeć będzie także od nas samych. Przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego ale przede wszystkim zdrowy rozsądek powinny uchronić nas przed niebezpiecznymi sytuacjami, a w konsekwencji sprawić, że ten wyjątkowy dzień upłynie dla nas w spokoju i zadumie nad grobami naszych najbliższych.

W dniach 30 października oraz w dzień Wszystkich Świętych, chcąc ułatwić mieszkańcom odwiedzenie kluczborskiego cmentarza, bramki parkingu szpitala VITAL MEDIC będą otwarte i nie będzie pobierana opłata parkingowa. Jednocześnie informujemy, że pojazdy muszą zostać usunięte do godziny 22:00. Wtedy szlabany zostaną opuszczone, a właściciele samochodów chcąc wyjechać z parkingu będą musieli dokonać opłaty w wysokości 5,00 zł.

Parkowac również będzie można w Kluczborku przy ul. Strzeleckiej częściowo na chodniku lecz tylko po prawej stronie patrząc w kierunku Chocianowic - kierujący powinni pamiętać aby parkując samochód pozostawic na chodniku tyle miejsca aby pieszy mógł swobodnie się po nim poruszać.

  • parking wszystkich świętychGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).