Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

2022-10-11 Spotkanie dla ojców i dzieci w ramach akcji #TeamRodzina

11 października, 2022

Spotkanie dla ojców i dzieci w ramach akcji #TeamRodzina

Zapraszamy na specjalne i bezpłatne spotkanie dla ojców i dzieci w ramach ogólnopolskiej akcji #TeamRodzina. Spotkanie odbędzie się 20 październikaa 2022 r. (czwartek) od godziny 17:00 do 19:00, w bibliotece przy ul. Miarki 2 w Kluczborku.

Liczba miejsc jest ograniczona - zapraszamy do zapisów telefonicznych pod nr (77) 418 26 12.

W programie:
📌"Razem, TATO!" - warsztaty plastyczne, w czasie których stworzycie niespodzianki dla całej rodziny. Poprowadzi je wspaniała ekipa z Akademii Twórczej Zabawy "A Kuku!", która jest współorganizatorem spotkania.
📌Być TATĄ i nie zwariować - rozmowa w gronie ojców.

W spotkaniu wezmą udział znani i zaangażowani ojcowie:
📌Mateusz Dybka, animator, społecznik, konferansjer, wodzirej, a od niedawna dziennikarz TVP 3 Opole, współprowadzący program "Opolskie o poranku"
📌Rafał Lasek, kluczborski radny, społecznik, działacz inicjatywy dla ojców Tato.Net, która prowadzi Ojcowskie Kluby w całej Polsce.

Akcję #TeamRodzina współorganizują Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Fundacja Share The Care.

#TeamRodzina zwraca uwagę na temat partnerstwa w rodzicielstwie i na planowane zmiany w prawie, związane z wdrożeniem dyrektywy unijnej work-life balance. Zmiany te zakładają 9 tygodni dodatkowego, nieprzechodniego urlopu rodzicielskiego tylko dla ojców.

  • plakat.teamGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).